Preskočiť na obsah

O nás

KTO SME?

Vyšetrenie Magnetickou rezonanciou

Sme moderné zdravotnícke centrum MRI Point s.r.o., ktoré začalo svoju činnosť vo februári 2017. Naším cieľom je poskytovanie zdravotnej starostlivosti klientom v príjemnom prostredí, v priestoroch s najmodernejším technickým vybavením a vysokoodborným zdravotníckym personálom. Zaručujeme flexibilný a profesionálny prístup ku každému klientovi. Tým, že sme súkromné zariadenie, máme čas a priestor sa individuálne venovať každému pacientovi.

Našou prednosťou sú krátke čakacie doby na vyšetrenie a termíny prispôsobujeme našim pacientom podľa ich potrieb.

Špecializujeme sa na diagnostiku pohybového aparátu. Diagnostikujeme ochorenia v oblasti krčnej a krížovej oblasti,ramena, lakťa, zápästia a ruky, kolena, členka a chodidla.

Nájdete nás na začiatku Demänovskej Doliny, na hlavnej ceste po pravej strane nad hotelom Tri Studničky. Budova má bezbariérový prístup a vyhradené parkovacie miesta. Parkovanie je zriadené v areáli Apartmánov Pacific.


Špecializovaný prístroj

Na pracovisku je inštalovaný špecializovaný MRI prístroj S-scan 0,25 T od spoločnosti ESAOTE. Predstavuje lídra v oblasti zobrazovania muskoskeletálneho systému.

  • – OTVORENÝ dizajn je vhodný aj pre KLAUSTROFOBIKOV
  • ŽIADNY nadmerný HLUK – na rozdiel od tunelového MRI
  • VHODNÝ pre DETI od 6 rokov – možnosť neustáleho kontaktu s rodičom
  • – Práve MAGNETICKOU REZONANCIOU dostaneme NAJPODROBNEJŠÍ obraz mäkkého tkaniva, väzov, či orgánov v danej vyšetrovanej oblasti
  • – Tam, kde ostatné vyšetrenia NEDOKÁŽU stanoviť presnú diagnózu, prichádza na rad MRI. Je to totiž JEDINÁ metóda, ktorá jednoznačne potvrdí alebo vyvráti napr. natrhnuté väzy v kolene či nervové poškodenie alebo poškodenie platničiek chrbtice
MRI Magnet

Personál

Osoba prvého kontaktu – Ing. Terézia Rybanská
Rádiologický technik – Bc. Stanislav Hyka
Rádiologický technik – Bc. Petra Belková
Popisujúci lekár – MUDr. Peter Macejko
Ortopedický špecialista – MUDr. Dalibor Kurek
Zdravotná sestra – Mgr. Katarína Páterová

NÁJDETE NÁS NA LIPTOVE

Navštívte nás!

Po – Pia: 7:00 do 19:00

Nájdete nás na začiatku Demänovskej Doliny, na hlavnej ceste po pravej strane nad hotelom Tri Studničky. Budova má bezbariérový prístup a vyhradené parkovacie miesta – parkovanie druhá odbočka vpravo nad hotelom Tri Studničky, pri apartmánoch Pacific.

+421 948 930 363 INFO@MRIMAGNET.SK www.mrimagnet.sk DEMÄNOVSKÁ DOLINA 9, 031 01 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ GPS: 49.028788 N, 19.572677 E
MAGNETICKÁ REZONANCIA

Čo potrebujete vedieť
pred vyšetrením?